Kontaktujte nás: +420 603237166 | katerina@astrolozka.eu

I Baťa měl svého Astrologa.

Chcete vědět, jaké Vás čekají peníze a kdy? 

V Astrologii a v přesném Osobním horoskopu je vidět, jaké finanční energie budeme mít ve svém životě a v Ročním Finančním horoskopu je vidět jaké příjmy či finanční ztráty budete mít který týden...

Jaké budeme mít výdělečné schopnosti, z jakých oblastí nám budou přicházet finanční příjmy, a zase od kterých typů osob nám hrozí finanční výdaje a ztráty.

V horoskopu také poznáme, jestli něco zdědíme, jak to bude s našimi půjčkami a hypotékami, s bydlením, s investicemi, se spekulacemi a mnoho dalšího. Studovala jsem horoskopy desítek finančních poradců, a měli v 8. domě peněz druhých hodně a skvěle ozářených planet. Zase naopak lidé, kteří mají v 8. domě peněz druhých, napěťově aspektované planety, mají často dluhy, nebo je někdo o jejich peníze či dědictví připraví.... 

V Prognostických horoskopech, (energie pohybujících se planet) zase vidíme, jaké finanční období nás kdy čeká, a můžeme se na něj připravit. Třeba v období těsně před omezením našich finančních možností není dobré investovat, kupovat zařízení či zakládat firmy, protože se hned v začátku potýkají s finančním problémy. Naopak v období úspěchů můžeme vydělat více peněz třeba zase na "horší časy", založit firmu či se mediálně zviditelnit. 

Nevěříte? Ani nemusíte, je to prostě tak. Proto i mocní a bohatí lidé mají často svého astrologa. Například Karel IV, Tomáš Baťa, Vladimír Putin, Andrej Babiš, a mnozí další, ale raději to tají, proč prozrazovat tak mocný nástroj druhým..... chudým.... Oni právě ví, i díky astrologii, kdy a jak investovat. 

Dobrá investice

Naštěstí není v současné době Astrologie zakázaná, je přístupná široké veřejnosti. Je na každém z nás, jestli astrologie a jejích statisticky ověřených znalostí využije, či jestli astrologii odsoudí, protože ji nevěří. Každý máme právo volby. 

Vydejte se spolu se mnou na cestu poznání zákonitostí energií planet a dalších těles, jejichž energie je ověřená tisíciletími. 

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ:

OSTATNÍ REFERENCE ZDE: REFERENCE KLIENTŮ

ROČNÍ FINANČNÍ HOROSKOPY JIŽ OD 659 KORUN ZA MĚSÍC!

Doporučuji začít CELOŽIVOTNÍM HOROSKOPEM "Kód peněz", kde se dozvíte nejen své oblasti finančních příjmů a výdajů, ale i vše o Vašem naturelu, oblasti Vašich úspěchů, Vašich talentech, oblasti financí, odkud budou pramenit Vaše příjjmy, odkud či od kterých typů lidí zase finanční ztráty a mnoho dalšího. 

Mějte své finance pod kontrolou ve svém PŘEHLEDNÉM STRUČNÉM FINANČNÍM HOROSKOPU ZDE: ROČNÍ FINANČNÍ HOROSKOP NA "KREDITNÍ KARTĚ" S KALENDÁŘI

PODROBNÉM FINANČNÍM HOROSKOPU ZDE: ROČNÍ FINANČNÍ HOROSKOP NA "KREDITNÍ KARTĚ" S KALENDÁŘI

Vaše astroložka Kateřina Schlosserová HLAVNÍ ASTROLOGICKÉ STRÁNKY www.astrolozka.eu 

www.financni-horoskop.cz 

www.horoskopy-uspechu.cz 

Kateřina Schlosserová

Vaše průvodkyně tajemstvím Astrologie Kateřina Schlosserová, www.financni-horoskop.cz www.astrolozka.eu